Podziękowanie za współpracę…

[ A- ] [ A+ ]

Szanowni Panie i Panowie,
Przedstawiciele Regionalnych i Lokalnych Samorządów oraz Administracji Państwowej,
Pełnomocnicy Ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi,
Dyrektorzy, Kierownicy i Pracownicy regionalnych i lokalnych Urzędów,
Przedstawiciele środowisk Akademickich, Organizacji Pracodawców, Przedsiębiorców,
Drodzy Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych – na Pomorzu i w wielu miejscach
w Polsce i za granicą,

Drodzy Przyjaciele, Partnerzy, Darczyńcy i Sponsorzy,

Po blisko 10 latach aktywności na rzecz współpracy międzysektorowej w ramach reprezentacji pomorskich Organizacji Pozarządowych w Regionie oraz środowiskach lokalnych – Powiatach,  Miastach,  Gminach czy Sołectwach – nadszedł czas,  aby  przekazać  ten  zaszczyt, honor i obowiązek zarazem innym zaangażowanym przedstawicielom sektora pozarządowego. Jest to dla mnie doskonała okazja, aby PODZIĘKOWAĆ PAŃSTWU za wieloletnią współpracę z Pomorską Radą Organizacji Pozarządowych, której miałem honor i zaszczyt przewodniczyć.  Nawet  jeśli były to tylko sporadyczne relacje i kontakty bezpośrednie, to z całą pewnością działania, propozycje oraz rekomendacje wypracowywane przez PROP pojawiały się w przestrzeni działań rozwojowych jak również współpracy na rzecz organizacji pozarządowych.

Dziękuję z całego serca za możliwość partnerskiego współdziałania, nabywania wiedzy oraz doświadczenia w tym wszystkim, co służy budowaniu społeczeństwa obywatelskiego oraz włączeniu społecznemu i rozwojowi organizacji obywatelskich.

Oczywiście mając społeczną i pozarządową naturę nadal będę kontynuował podjęte działania na    rzecz   systematycznego   budowania   szerokiego  międzysektorowego i międzypokoleniowego partnerstwa w ramach Pomorskiego Forum Partnerstwa i Współpracy, w tym szczególnie w ramach kompleksowego międzypokoleniowego programu „Senior Pomorski”. Tematy te będą kontynuowane w ramach działań Stowarzyszenia „Podaj Rękę” i Pomorskiego Forum Międzysektorowego, do współpracy zapraszając wszystkich, którym na sercu leżą sprawy społeczne i obywatelskie.

 

Dziękując raz jeszcze za współpracę gorąco zachęcam do jej systematycznego rozwijania oraz propagowania, gdyż tylko wspólnie możemy stawić czoła coraz większym wyzwaniom naszych czasów.

 

 

   Z wyrazami wdzięczności i szacunku

 

M a r e k   O l e c h n o w i c z

 

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Projekt dofinansowany
    został ze środków
    Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
    w ramach
    Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014 - 2020

Copyright © 2019 All rights reserved.
Strona wykonana dla PROP – Pomorska Rada Organizacji PozarzÄ
przez Krzysztof Markowski w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku.


Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.