Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy 14 – 15 września 2018

[ A- ] [ A+ ]

Drodzy Przedstawiciele i Przedstawicielki Organizacji Pozarządowych, Administracji, Biznesu, Nauki
i Szkolnictwa Wyższego – Wszyscy, którym na sercu leżą sprawy społeczne i obywatelskie naszego Regionu.

Miło mi poinformować, że w dniach 14 i 15 września br. odbędzie się wydarzenie, jakiego w naszym województwie jeszcze nie było. Jednak nie o prestiż chodzi a o istotę wydarzenia: Przedstawicielki i Przedstawiciele wszystkich sektorów istotnych dla rozwoju oraz podjęcie stojących przed nami wyzwań społecznych i obywatelskich spotkają się w jednym miejscu i w jednym celu.

W uroczystym klimacie zainaugurowane zostanie subtelnie ale zarazem systematycznie i konsekwentnie przygotowywane POMORSKIE FORUM MIĘDZYSEKTOROWE, które ma się stać partnerskim modelem rozwiązywania wyzwań oraz problemów społecznych i obywatelskich na Pomorzu.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco, jednak już dziś zapraszamy i gorąco zachęcamy do ZAREZERWOWANIA SOBIE w kalendarzach co najmniej pierwszego dnia Pomorskiego Forum tj. 14 września (piątek) Szanownych Państwa – Marszałka i Przedstawicieli Sejmiku oraz Zarządu Województwa Pomorskiego, Wojewodę Pomorskiego, Panie i Panów Starostów, Prezydentów i Burmistrzów Miast, Wójtów Gmin, Rektorów pomorskich Uczelni Wyższych, Przedstawicieli Pracodawców oraz pomorskich Przedsiębiorców. I rzecz jasna bardzo gorąco zapraszam i liczę na czynny oraz liczny udział Przedstawicielki i Przedstawicieli pomorskich Organizacji Pozarządowych, Grup Nieformalnych i innych zacnych gremiów zainteresowanych oraz zaangażowanych w rozwój społeczny i obywatelski województwa pomorskiego.

 

W imieniu Organizatorów tj. PROP, Stowarzyszenie „Podaj Rękę”, COP Pruszcz Gdański, „Akademia Trzeciego Sektora” – Marek Olechnowicz
Ten wpis umieszczono w kategorii Aktualności. Dodaj link do ulubionych. Zarówno komentarze jak i trackbacki są aktualnie wyłączone
  • Projekt dofinansowany
    został ze środków
    Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
    w ramach
    Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2014 - 2020

Copyright © 2019 All rights reserved.
Strona wykonana dla PROP – Pomorska Rada Organizacji PozarzÄ
przez Krzysztof Markowski w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku.


Strona współfinansowana ze środków Uni Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.